Zlewozmywaki


Rodzaje zlewozmywaków


Oferujemy bezkonkurencyjne zmywaki do blatów kamiennych. Do wyboru mamy modele podblatowe, nablatowe, licowane lub w kolorze blatu. Znajdziesz u nas solidne zlewy kuchenne stalowe, ceramiczne i kompozytowe – o różnych kształtach i wielkościach. Wybierz interesujący Cię rodzaj zlewozmywaka, klikając w obrazek. W kolejnym kroku znajdziesz dostępne materiały i dopasujesz produkt do własnych oczekiwań.

Sprzedajemy zlewy kuchenne do blatów z kamienia. Największy wybór sprawdzonych modeli

Zlewozmywaki to temat rzeka. Te zakupione po promocyjnych cenach od nieznanych producentów, często zawodzą. Co gorsza, ich montaż może poważnie uszkodzić blat. Wybierając zlewy kuchenne należy więc zwracać uwagę na jakość oraz przeznaczenie. Obok zastosowanych materiałów czy estetyki wykonania, istotny jest również sam rodzaj. Zlewozmywaki podblatowe doskonale komponują się z kamiennym blatem i nie zaburzają ekspozycji. Płynne łączenia pozwalają uzyskać atrakcyjny efekt wizualny i w pełni korzystać z funkcjonalności zlewu. Innym wyborem będą zlewy kuchenne nablatowe. Opierają się one na blacie, a ich krawędzie lekko wystają ponad kamienną płytę. W ich montażu precyzja odkrywa ogromne znaczenie: jeśli otwory zostaną źle dopasowane, trudno będzie utrzymać je w czystości i uchronić brzegi przed wilgocią. Kolejne rozwiązanie to zlewozmywaki licowane, montowane równo z blatem. Tu także warto postawić na trwałe materiały, jak choćby stal, która idealnie znosi wysokie temperatury. Zamawiając blat kamienny od Stone Trade, korzystne będzie jednoczesne skorzystanie z oferty na zlewozmywaki. Zapewniamy profesjonalny montaż na terenie województwa dolnośląskiego. Wrocław, Oława czy Strzegom to tylko wybrane miasta, w których działamy. Skontaktuj się i zaproś nas do siebie!

Wybierz interesujący Cię rodzaj zlewozmywaka. W kolejnym kroku znajdziesz dostępne materiały wykonania.

zlewozmywaki wrocław

Podblatowe

Zlewozmywaki do podbudowy

zlewy kuchenne wrocław

Nablatowe

Zlewozmywaki wbudowywane

zlewozmywaki oława

Licowane

Zlewozmywaki montowane na równi z blatem

neolith-lavelli

Dopasowane do koloru blatów

W spiekach Neolith

Skorzystaj z oferty na zlewozmywaki i zyskaj estetyczny zlew, pasujący do kamiennego blatu

Przygotowaliśmy bogaty wybór zlewów do każdej kuchni. Dobierając modele, kierowaliśmy się pierwszorzędną jakością oraz designem, który będzie harmonizował z pięknem naturalnego kamienia. Dostępne u nas zlewozmywaki to nowoczesne rozwiązania, pozwalające na dowolne konfiguracje. Można u nas znaleźć zlewy jedno-, półtora- i wielokomorowe, wyłącznie z trwałych materiałów. Zadbaliśmy o szeroki wybór modeli, spośród których trudno jest wskazać ten najlepszy. Co istotne, uwzględniliśmy różne formy montażu, stąd w ofercie zlewozmywaki nablatowe, podblatowe oraz licowane. Coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się zlewy kuchenne utrzymane w odcieniu blatów. W tej kategorii postawiliśmy na ekologiczny spiek Neolith, występujący w przepięknych barwach, idealnych do kuchni. Dla osób zainteresowanych złożeniem zamówienia na zlewozmywak przydatna będzie informacja, że nasze usługi wykraczają poza Wrocław. Na siedzibę firmy wybraliśmy stolicę Dolnego Śląska, jednak zlewy kuchenne, jak również blaty z kamienia, oferujemy Klientom z całego województwa. Wrocław, Oława i wszystkie inne miejscowości z okolic to obszary, gdzie prężnie działamy już od kilkudziesięciu lat. Zapoznaj się z kolekcjami obejmującymi zlewozmywaki i znajdź model, który świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni.