Wyceń swój blat

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę na blaty kuchenne i łazienkowe. Wśród blatów, które projektujemy, tworzymy oraz montujemy w domach naszych Klientów, pierwsze miejsce zajmują blaty na wymiar z kamienia naturalnego. Granitowe, kwarcowe i marmurowe wyroby to jednak tylko część tego, w czym specjalizuje się grupa Stone Trade. Jako producent z 30-letnim doświadczeniem, wykonujemy blaty na wymiar, jakich tylko zażyczy sobie Klient. Możemy zaproponować solidne blaty z konglomeratu oraz spieku, a także wysokiej jakości sprzęt AGD, który idealnie do nich pasuje. Sprawdź!

  Adres email

  Telefon

  Podaj długość i szerokość poszczególnych blatów

  Podaj długość i szerokość okładzin ściennych

  Wybierz grubość blatu

  Podaj nazwę materiału

  Otwór na zlewozmywak

  Otwór na płytę grzewczą

  Małe otwory
  BateriaDozownikKorek automatycznyGniazda elektryczneBrak

  Montaż

  Jeśli posiadasz, prześlij nam również swój projekt  Zadzwoń do nas  Agnieszka Jaślikowska - doradztwo, wyceny, kalkulacje

  +48 695 663 433

  Zapraszamy po kamienne blaty na wymiar. Od projektu aż po montaż w Twoim domu

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wymagających Klientów, proponujemy kompleksową usługę, w ramach której otrzymasz najwyższej jakości blat z kamienia. Wyrób będzie w 100% spójny z Twoją koncepcją, o której opowiesz nam już na pierwszym spotkaniu. Na siedzibę biura wybraliśmy Wrocław, ale jeśli zamieszkujesz Strzegom, Kłodzko lub inny region w obrębie województwa, możemy przyjechać do Ciebie. Na miejscu dokonamy pomiaru, który pozwoli nam stworzyć autorski projekt blatu. Wieloletnia obecność w branży nie pozwala nam oferować Klientom zawodnych rozwiązań. Dlatego blaty na wymiar, które wykonujemy na zamówienie, cechują się bezkonkurencyjną jakością. Wysoka odporność, wytrzymałość i fascynujący design nadają wnętrzom funkcjonalności i klasy. Dysponujemy ekspercką wiedzą na temat kamienia naturalnego, a tworzone przez nas blaty są tego najlepszym dowodem. Jeśli tylko Wrocław jest Ci po drodze, zajrzyj do naszego Studia i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach względem blatu!

  Nasze blaty na wymiar nie mają sobie równych! Wybierz rodzaj kamienia i zamów wycenę

  Zajmujemy się szeroko pojętą obróbką kamienia, a produkowane przez nas blaty ozdabiają kuchnie i łazienki tysięcy Klientów. Unikalny wygląd naturalnych surowców sprawia, że wyroby od Stone Trade pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale również dekoracyjne. Wprowadź nutę luksusu do wnętrza, które urządzasz. Wybierając kamienne blaty odmienisz wnętrze na długie lata i każdego dnia będziesz obserwować, jak ponadczasowy kamień rozświetla kuchnię lub łazienkę. Zdecydowaliśmy się poszerzyć obszar działania poza Wrocław, umożliwiając zakup blatów kamiennych mieszkańcom innych miast. Strzegom czy Oława również są przez nas obsługiwane, dlatego nie wahaj się! Blaty na wymiar z konglomeratu, kamienia naturalnego i spieków mogą zagościć u Ciebie w domu. Jeżeli cenisz sobie trwałe materiały, kochasz naturę, a oryginalne wzornictwo jest tym, czego szukasz, zapraszamy. Drzwi do Studia Kamienia i Kominków są otwarte – przyjdź, napisz lub zadzwoń, a wykonamy blaty, które Cię zachwycą.