Kamień naturalny


Żaden materiał nie oddaje piękna i siły przyrody lepiej, niż kamień naturalny

Blaty kamienne cechuje niezastąpiona odporność i trwałość, idąca w parze z niezwykłymi walorami estetycznymi. Katalog kamienia naturalnego to niekończąca się baza wzorów i kolorów. Poniżej znajdziesz wyselekcjonowane przez nas propozycje. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szerszą ofertę na blaty z kamienia w wyjątkowych odsłonach.

 
Wybierz rodzaj kamienia
 

Stworzony przez naturę, wydobywany przez człowieka…

Od tysięcy lat ludzie, z pomocą rozmaitych technologii, wydobywają kamień. To wymagająca praca, ale jednocześnie niesamowite przeżycie obcowania z przyrodą i odkrywania jej ciągle na nowo. Właśnie dlatego kamień jest tak szlachetnym materiałem, a tworzone z niego blaty są unikatowe, trwałe i ponadczasowe.

Wykonujemy niepowtarzalne blaty kamienne z najlepszych surowców

Nasza propozycja dla miłośników pięknych wnętrz, to trzy rodzaje kamienia naturalnego: granit, marmur i kwarcyt znakomicie nadają się na blaty kamienne o wielu zastosowaniach. Każdy z nich cechuje się innymi właściwościami, a wszystkie prezentują się równie zjawiskowo, co niepowtarzalnie. Z racji tego, że nie istnieją dwa identyczne blaty kamienne, decyzja o zakupie takiego wyrobu idzie w parze z nabyciem unikalnego elementu wystroju. Takiego, którego nie sposób znaleźć w katalogu czy w galerii realizacji. Między innymi dlatego blaty kamienne zyskują na popularności i wypełniają coraz więcej wnętrz. Można je znaleźć w kuchniach, łazienkach, a nawet w salonach, gdzie goszczą na stołach i stolikach. W Stone Trade pracujemy na trzech rodzajach surowców. Są to kamienie naturalne (Granit, Marmur, Kwarcyt), spieki (Neolith, Lapitec) oraz konglomeraty (Technistone). Choć naszą siedzibą jest Wrocław, produkujemy blaty kuchenne dla Klientów z całego województwa dolnośląskiego, włączając w to Strzegom, Dzierżoniów i Lubin. Warto wspomnieć, że wbrew pozorom, ceny za oryginalne blaty z kamienia pozostają przystępne. Jednocześnie ich trwałość i pierwszorzędna jakość pozwalają na wygodne użytkowanie przez wiele lat. Zwłaszcza, jeśli wybór padnie na blat granitowy, uchodzący za numer jeden na rynku.

Odkryj blaty z kamienia i wprowadź do swojego domu naturę w pięknej formie

Kamień jest wyjątkowo wdzięcznym materiałem, który odpowiednio potraktowany, może przybrać dowolną formę i efektownie zaprezentować się w każdym wnętrzu. Precyzyjnie wycięty i starannie wykończony blat kamienny będzie w dostojny sposób dopełniał wystrój, nadając mu charakteru. W Stone Trade pracujemy na wyselekcjonowanych surowcach, wydobywanych w różnych zakątkach świata. To z nich powstają blaty kamienne, które godnie ozdabiają domy i mieszkania naszych Klientów. Jako pasjonaci niebanalnych rozwiązań, z pasją oddajemy się tworzeniu unikalnych blatów, codziennie na nowo odkrywając piękno kamienia. Jeśli więc planujesz zakup solidnego blatu z kamienia, a Twoim miejscem zamieszkania jest Wrocław, Strzegom lub okolice, służymy fachową pomocą. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży zobowiązuje: wykonamy dla Ciebie blat kamienny, jaki tylko sobie wymarzysz. Nie straszne nam niestandardowe rozwiązania, innowacje i zabawy formą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i co więcej, mamy głowy pełne pomysłów. Opowiedz nam o swojej wizji, a my zajmiemy się jej realizacją. Zapraszamy do kontaktu!