Granit


Kuchenne blaty granitowe charakteryzują się niezwykle wysoką twardością. Zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne i niezmienne walory estetyczne.

Nieskończona ilość zastosowań granitu oznacza, że to uniwersalny materiał, który warto uwzględnić w aranżacji kuchni. Jest odporny na ścieranie, świetnie znosi bardzo wysokie temperatury, wilgoć, kwasy organiczne i promieniowanie UV. Wykonane z niego blaty kuchenne to prawdopodobnie jedne z najtrwalszych wyrobów, jakie tworzymy.


Wybrane przez nas kolory granitu


absolute-black-granite

Jet Black

agatha-black-granite

Agatha Black

baltic-brown-granite

Baltic Brown

matrix-2

Matrix

black forest

Black Forest

Star Galaxy

Star Galaxy

star gate

Stargate

Black river-2

Black River

Vanilla Ice-2

Vanilla Ice

brown-antique-granite

Brown Antique

giallo-veneziano-granite

Giallo Veneziano

blue-pearl-granite

Nero Angola

impala-black-granite

Impala Black

milky way

Milky Way

lemurian-blue-granite

Lemurian Blue

premium-black-granite

Premium Black

titanium-granite

Titanium

virginia-mist-granite

Virginia Mist

Viscont White granit

Viscont White

0538-19 pr.17-kopia

Belvedere

Marinace

Marinace

Madurai Gold

Madurai Gold

Millenium Cream

Millenium Cream

Azul Lapis-2

Azul Lapis

strzelin

Strzelin

black-pearl-granite

Black Pearl

Venge Brown-2

Venge Brown

ivory brown-shivakashi

Ivory Brown/Shivakashi

Metallica-2

Metallica

Tarn moyen

Tarn Moyen

granit gold

Gold

granit black beauty

Black Beauty


O więcej granitów zapytaj korzystając z poniższych opcji kontaktu.

Blaty granitowe jako luksusowy akcent w Twojej kuchni. Zainteresowany?

Granit. Naturalny surowiec o podwyższonej trwałości, przez co perfekcyjnie nadaje się na blaty kuchenne. To materiał do zadań specjalnych, odporny na zarysowania i wysokie temperatury. Można go rozpoznać po fascynujących barwach oraz wzorach, jakich nie sposób napotkać nigdzie indziej. Blaty z granitu są jednymi z najciekawszych wizualnie wyrobów, z jakimi mamy do czynienia. Nieregularne linie, bogactwo kolorów, struktur i różny poziom krystaliczności, pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnych blatów, które często stanowią główny punkt dekoracyjny w kuchni. W naszej ofercie czekają ekskluzywne blaty granitowe, będące ukłonem w stronę najnowszych trendów wzorniczych. Jeżeli podobnie jak nas, Ciebie również fascynuje natura w nietuzinkowych odsłonach, produkowane w Stone Trade blaty kuchenne zachwycą Cię, jak nic innego. Spotkaj się z nami we Wrocławiu albo zaproś nas do swojego domu! Wśród miast, na terenie których działamy, znajdują się Wrocław, Strzegom i Kłodzko, a także ich okolice. Zainteresowały Cię blaty granitowe naszej produkcji? Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią porozmawiamy i zaproponujemy najlepszy rodzaj blatu do Twojej kuchni.

Tworzymy blaty kuchenne z granitu. Dobierz wykończenie i zamów!

Wysoki połysk, a może mat? Blaty granitowe mają to do siebie, ze można je wykończyć na rozmaite sposoby, a za każdym razem efekt będzie robił niesamowite wrażenie. W pracowni Stone Trade zajmujemy się obróbką granitu, sprowadzanego z najdalszych zakątków świata. Jest to skrupulatnie wyselekcjonowany kamień naturalny, który rewelacyjnie znosi trudne warunki i wzmożoną eksploatację, typową dla pracy w kuchni. Specjalnie dla osób, planujących zakupić blaty granitowe, przygotowaliśmy szeroką ofertę wykończenia ich powierzchni. Dzięki temu wyrób można dopasować do indywidualnej koncepcji, spójnej zresztą wystroju pomieszczenia. Blaty kuchenne granitowe za sprawą odpowiednich działań, są w stanie przybrać szklistą lub matową formę. Ich powierzchnia może być chropowata lub idealnie gładka. Dodatkowo, eleganckie blaty z granitu mogą zapewniać efekt lustrzanego odbicia, postarzenia, a nawet wykazywać właściwości antypoślizgowe. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj wykończenia wybierze Klient. My, jako wykonawca, spełnimy każde oczekiwania i przygotujemy blat, który odmieni kuchnię nie do poznania. Na siedzibę naszego Studia wybraliśmy Wrocław, ale jeśli zamieszkujesz Kłodzko, Strzegom lub inny region województwa dolnośląskiego, również pozostajemy do Twojej dyspozycji.