Marmur


Szlachetny kamień o niezwykłych właściwościach i niepowtarzalnych walorach wizualnych. Wykonane z niego blaty to nowoczesna elegancja i tradycyjny design w jednym.

Bardzo cenny materiał dekoracyjny, powstały w wyniku przeobrażeń skał wapiennych. Posiada wiele cennych właściwości fizycznych i wizualnych, pozostając materiałem na miarę czasów. Blaty marmurowe wnoszą duszę w każde wnętrze. Zjawiskowo wyglądają i pięknie się starzeją.


Wybrane przez nas kolory marmuru


Calacatta-2

Calacatta

Bianco-Carrara-White-Marble-Italy-White-Marble-Colors

Bianco Carrara

BIANCO STATUARIO

Bianco Statuario

Bianco Carrara Venatino-2

Bianco Carrara Venatino

Perlino Bianco

Perlino Bianco

Pietra Grey

Pietra Grey

Dark Emirate-2

Dark Emirate

nero marquina

Nero Marquina

rain-forest-green

Rainforest Green

rainforestbrown

Rainforest Brown

Regal_Perlato

Crema Marfil

Botticino-2

Botticino

Jura-Gold-2-mniejsza

Jura Gold

Rossal

Rosa Portugalo

Bardiglio

Bardiglio

Trawertyn-Walnut-mniejszy

Trawertyn Walnut

dark emperadoe

Emperador Dark

DainoReale700X700

Daino Reale

Bianco Cristal

Bianco Cristal

Black Benelux

Black Benelux

Łupek czarny-2

Czarny Łupek

IMG_8802-2

Fossile Black

Fossile Brown-1

Fossile Brown

Arden-blue-stone

Arden / Blue stone

Verde Guatemala-2

Verde Guatemala

Nero Portoro-2

Nero Portoro

IMG_8881-2

Onyx Biały / Bianco

Triana

Triana

Trawertyn Titanium-2

Trawertyn Titanium

Trawertyn Giallo

Trawertyn Giallo

Trawertyn CrossCut

Trawertyn CrossCut

Trawertyn Rosso-2

Trawertyn Rosso

Silver_Travertine

Trawertyn Silver

Trawertyn Turco

Trawertyn Turco

Trawertyn Navona-1

Trawertyn Navona

Trawertyn-Classico-mniejszy

Trawertyn Classico Romano

W Stone Trade powstają niebywale eleganckie blaty marmurowe

Wiele osób zastanawia się, czy blaty marmurowe to odpowiedni wybór do kuchni i łazienki. Odpowiedź może być tylko jedna: tak, ale pod pewnymi warunkami. Produkowane w naszej pracowni blaty marmurowe są zabezpieczane specjalną powłoką, chroniącą kamień naturalny przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Impregnacja pozwala w pełni korzystać z blatu, czy to w kuchni – stawiając na nim gorące naczynia lub krojąc bezpośrednio na blacie, jak również w łazience, gdzie woda leje się strumieniami. Blaty marmurowe fascynują niepowtarzalną teksturą i bogatą kolorystyką, która pozwala dopasować wyrób do własnej wizji na dane pomieszczenie. Ekskluzywny wygląd harmonizuje z pierwszorzędną jakością, a wysoka estetyka i blask utrzymują się przez wiele lat. Konieczna jest oczywiście prawidłowa pielęgnacja. Blaty marmurowe warto regularnie poddawać zabiegowi impregnacji, która chroni powierzchnię przed nadmierną absorpcją wody i zabrudzeń. W Stone Trade z siedzibą w mieście Wrocław, poddajemy marmur profesjonalnej obróbce. Precyzyjnie formujemy i przycinamy kamień, zgodnie z potrzebami Klienta. Jeśli marzysz o tym, by ponadczasowy marmur zagościł u Ciebie w domu, prosimy o kontakt.

Luksus jest na wyciągnięcie ręki. Znajdź w domu miejsce na blaty z marmuru

Przez ponad trzydzieści lat pracy związanej z obróbką kamieni naturalnych, wykonaliśmy niezliczone ilości marmurowych blatów. W większości były to blaty polerowane, zachwycające błyszczącą powierzchnią, przywodzącą na myśl taflę szkła. Wśród innych rozwiązań trzeba wymienić zabieg szczotkowania lub wykończenie matowe. Za każdym razem, niezależnie od zastosowanej obróbki, blaty marmurowe przybierały inną formę, imponującą i nad wyraz elegancką. Jako najważniejszy element w kuchni, a także funkcjonalna dekoracja w łazience, blaty z marmuru sprawdzają się, jak żadne inne. Odporność na działanie wysokich temperatur oraz uszkodzeń spowodowanych ostrzem noża czy przesuwaniem naczyń powoduje, że blaty marmurowe od lat są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Jeżeli Wrocław lub Strzegom to Twoje okolice albo zamieszkujesz województwo dolnośląskie, zapraszamy do Stone Trade. Możemy się spotkać u nas albo u Ciebie, gdzie od razu dokonamy niezbędnych pomiarów i przystąpimy do pracy nad projektem. Gwarantujemy, że marmur nada otoczeniu wyjątkowego wyglądu, klasy i nietuzinkowego stylu. Zobacz, jakie blaty marmurowe tworzymy i pozwól nam przygotować unikalny projekt, który spełni Twoje oczekiwania.