Spiek kwarcowy


Ekologiczny materiał o niezwykłej trwałości i odporności.

Spiek kwarcowy uzyskujemy poprzez wypiekanie w bardzo wysokiej temperaturze mieszanki naturalnych minerałów. Dzięki takiemu procesowi jest on niezwykle odporny na uszkodzenia, wysokie temperatury, promieniowanie UV i wiele innych czynników użytkowania. Ponadto spieki kwarcowe wykonywane w Studio Kamienia i Kominków Stone Trade z Wrocławia cechują się relatywnie niewielką wagą oraz szerokim zakresem zastosowania.

 
Wybierz markę swojego spieku
 

Szeroka gama produktów do wyboru. Wykonujemy spieki kwarcowe o wielu wykończeniach i kolorach

Jednolita powierzchnia gładka jak stół, a może delikatne nierówności w połączeniu z niepowtarzalnym układem wielobarwnych wzorów? Obojętnie, jakich spieków kwarcowych poszukujesz – w naszych wrocławskich salonach z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Specjalnością zakładu są różnego rodzaju blaty do kredensów, stolików i innych mebli, ale gama wykonywanych z zegarmistrzowską precyzją produktów wcale na tym się nie kończy. Firma Stone Trade oferuje spiek kwarcowy na specjalne zamówienie: do kominków, płyt okładzinowych, parapetów i wielu innych elementów wyposażenia oraz wykończenia domu. Posiadamy nowoczesne studio projektowe, gdzie tworzymy szczegółowe wizualizacje w trójwymiarze. Zajmujemy się również wszelkimi pomiarami, obróbką surowca oraz montażem, aby dopasować spieki kwarcowe w idealny sposób. Wrocław, gdzie koncentruje się działalność Studia Kamienia, wymaga od nas kompleksowej obsługi Klienta. I dokładnie taką zapewniamy, stale podnosząc wewnętrzne standardy jakości – każdy spiek kwarcowy prezentuje najwyższy poziom oraz komplet walorów praktycznych oraz estetycznych. Współpracujemy z najbardziej cenionymi w branży dostawcami materiałów, takimi jak Neolith czy Lapitec. Spieki kwarcowe tej klasy nie mają sobie równych!

Wrocław to nasze miasto. Tutaj znajdziesz nasz salon i studio, gdzie zobaczysz spiek kwarcowy z bliska

Zdjęcia wykonanych przez Stone Trade wyrobów niewątpliwie robią na oglądających spore wrażenie. Jednak dopiero oglądając spieki kwarcowe na żywo można w pełni docenić ich unikalne piękno. Osoby, którym zależy na wyjątkowej aranżacji wnętrz lub stylowej fasadzie, dzięki naszym produktom uzyskają absolutnie fantastyczny efekt. Dzięki spiekom kwarcowym znika konieczność częstej pielęgnacji. Wynika to zarówno z charakterystyki ceramicznych mieszanek, a w przypadku ścian i podłóg również niemal całkowitego zlikwidowania fug pomiędzy poszczególnymi płytami. Wielu naszych Klientów we Wrocławiu (i nie tylko stąd) bardzo chwali sobie właśnie tę, wyróżniającą spieki kwarcowe cechę. Zapomnij o zaschłych, nieusuwalnych plamach, zarysowanych powierzchniach blatu czy matowiejących kolorach. Najwyższej jakości spiek kwarcowy sprawi, że tego rodzaju problemy z utrzymaniem eleganckiego wyglądu pomieszczeń skończą się raz na zawsze. W kwestii kosztów nasze wyroby prezentują się niezwykle korzystnie. Jeśli chodzi o spieki kwarcowe Wrocław to całkiem konkurencyjny rynek – w efekcie Studio Kamienia i Kominków Stone Trade łączy doskonałą realizację z całkiem atrakcyjnymi cenami. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami w sprawie spieku kwarcowego lub skorzystaj z formularza do wyceny indywidualnego projektu! Odpowiedź otrzymasz tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.