O nas

Kim jesteśmy?

Jako grupa Stone Trade, w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy brand, skoncentrowany na blatach kamiennych. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomiarów, poprzez produkcję i obróbkę, aż po montaż. Wraz z zespołem naszych fachowców działamy na terenie całej Polski i Europy. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, którzy są nieocenieni w realizacji klasycznych projektów, ale naszą silną stroną jest ogromny zasób materiałów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Galerii Wnętrz Domar, przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu.

 
 

Historia w pigułce


Dzięki rodzinnej firmie z kamieniem obcujemy od ponad 30 lat. Już jako dzieci o obróbce kamienia wiedzieliśmy bardzo wiele i na codzień mieliśmy kontakt z tym niesamowitym i pięknym wytworem natury. Z czasem przeobraziło się to w ogromną pasję i sposób na życie, ponieważ już po studiach otworzyliśmy pierwsze stacjonarne studio kamienia, czyli salon oferujący bardzo szeroki zakres produktów na zamówienie (m.in. kominki, elewacje, tarasy, architektura ogrodowa, krycie dachu łupkiem, posadzki, schody, parapety, opaski drzwi, rzeźba, łazienki). W bardzo szybkim czasie poszerzyliśmy zakres naszej działalności o studio projektowe, we współpracy z wybitnymi, młodymi, szalenie kreatywnymi projektantami. Jako pierwsi na rynku zaczęliśmy robić wizualizacje 3D, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w bardzo nietypowych realizacjach. Zawsze byliśmy odważni i innowacyjni. Przemierzyliśmy świat w poszukiwaniu unikatowych i niepowtarzalnych kamieni. Dziś wciąż jesteśmy tak samo odważni, a do tego doświadczeni - to nasza domena.

Inspiruje nas świat


Poza kamieniem, naszą drugą pasją są podróże. Pozwala nam to w niesamowity sposób łączyć pracę z odkrywaniem świata i zdobywaniem nowych inspiracji, którymi zarażamy naszych klientów. Już od czasów wybitnych dzieł Michała Anioła kamień zajmuje czołowe miejsce w historii sztuki i architekturze. Czujemy ogromny szacunek, zaszczyt, ale również presję, aby w najlepszy sposób dbać o tak wspaniały i ponadczasowy materiał, zawsze wydobywać jego naturalne piękno, magię, energię i niepowtarzalność. Kamień dodaje wartości każdemu wnętrzu i nie dezaktualizuje się, ponieważ natura nie goni za trendami - ona je wyznacza.